О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 346 "О бюджете сельского округа Косуйенки на 2023-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 1 декабря 2023 года № 123. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 346 "О бюджете сельского округа Косуйенки на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Косуйенки на 2023-2025 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 123766,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1680 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 122086,7 тысяч тенге;
2) затраты – 125109,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;

"Қосүйеңкі ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 346 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 123 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қосүйеңкі ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 346 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қосүйеңкі ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 123766,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 122086,7 мың теңге;
2) шығындар – 125 109,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -1342,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1342,6 тысяч тенге.".
приложение 1 к указоного решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 1 декабря 2023 года № 123
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2022 года № 346
Бюджет сельского округа Косуйенки на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1342,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1342,6 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы маслихатының
2023 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 123 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы маслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 346 шешіміне 1-қосымша
Қосүйеңкі ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР