О внесении изменений в решение маслихата Жанакорганского района № 350 от 29 декабря 2022 года "О бюджете сельского округа Манап на 2023-2025 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 1 декабря 2023 года № 126
Маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. "Внести в решение маслихата Жанакорганского района от 29 декабря 2022 года № 350 "О бюджете сельского округа Манап на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Манап на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующем объеме:
1) доходы – 99 154,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 866 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 54 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 97 234,2 тысяч тенге;
2) затраты – 99 251,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;

"Манап ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 350 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 126 шешімі
Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Манап ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 350 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Манап ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 99 154,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 866 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 97 234,2 мың теңге;
2) шығындар – 99 251,5 мың теңге;
3) таза бюджеттіккредиттеу – 0:
бюджеттіккредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -97,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 97,2 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанного решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 1 декабря 2023 года № 126
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2022 года № 350
Бюджет сельского округа Манап на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -97,2,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 97,2 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі
Жаңақорған ауданы маслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы маслихатының
2023 жылғы 1 желтоқсандағы
№ 126 шешіміне 1- қосымша
Жаңақорған ауданы маслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 350 шешіміне 1-қосымша
Манап ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мыңтеңге
Сыныбы
Ішкісыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР