О бюджете сельского округа Аққорған на 2024-2026 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2023 года № 147.
В соответствии с пункта 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аккорган на 2024-2026 год согласно приложениям 1, 2, 3 в тои числе 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 271 877,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -13 192 тысяч тенге;
не нологовые поступления -250,0 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 258 435,3 тысяч тенге;
2) затраты 274 425,9тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;

Аққорған ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 147 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққорған ауылдық округінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 271 877,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 192 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-250 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 258 435,3 мың теңге;
2) шығындар – 274 425,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета –-2548,6 тысяч теңге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2548,6 тысяч теңге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 02.09.2024 № 236 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Объем субвенций за 2024 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 113 076 тысяч тенге.".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Сопбеков
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года № 147
Бюджет сельского округа Аккорган на 2024 годы

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2548,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2548,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 02.09.2024 № 236 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2024 жылға 113 076 мың теңге.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы маслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 147 шешіміне 1-қосымша
Аққорған ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті