О бюджете сельского округа Келинтобе на 2024-2026 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 29 декабря 2023 года № 157.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Келинтобе на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 218 401,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 386 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 202 973,4 тысяч тенге;
2) затраты – 219 078,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Келінтөбе ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 157 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келінтөбе ауылдық округінің 2024–2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 218 401,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 386,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері –202 973,4 мың теңге;
2) шығындар – 219 078,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -676,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 676,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25.11. 2024 № 284 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Объем субвенций за 2024 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 98 923,0 тысяч тенге.".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Сопбеков
Приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 29 декабря 2023 года № 157
Бюджет сельского округа Келинтобе на 2024 год

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -676,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 676,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 25.11.2024 № 284 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2024 жылға 98 923,0 мың теңге.".
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Сопбеков
Жаңақорған ауданы мәслихаты
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 157 шешіміне 1-қосымша
Келінтөбе ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті