О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 34/3 "О бюджете поселка Шиели на 2023-2025 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 23 ноября 2023 года № 8/2. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 34/3 "О бюджете поселка Шиели на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Шиели на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 726 433,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –238 924 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 240 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 487 269,4 тысяч тенге;
2) расходы – 2 754 624,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -28 190,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 190,9 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

"Шиелі кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 8/2 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шиелі кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті" Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/3 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шиелі кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 726 433,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 238 924 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 240 мың теңге;
трансферттер түсімдері 2 487 269,4 мың теңге;
2) шығындар –2 754 624,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -28 190,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 28 190,9 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0.

используемые остатки бюджетных средств – 28 190,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Шиелийского районного маслихата А.Жандарбеков
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от 23 ноября 2023 года № 8/2
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2022 года № 34/3
Бюджет поселка Шиели на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 28 190,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат төрағасы: А.Жандарбеков
Шиелі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 23 қарашадағы
№ 8/2 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 34/3 шешіміне 1-қосымша
Шиелі кентінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы