О внесении изменений в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 34/17 "О бюджете сельского округа Иркуль на 2023-2025 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 23 ноября 2023 года № 8/16. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шиелийского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 34/17 "О бюджете сельского округа Иркуль на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции
1. Утвердить бюджет сельского округа Иркуль на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 317 804,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 103 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 309 701,5 тысяч тенге;
2) затраты – 319 291,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1 486,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 486,9 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;

"Иіркөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/17 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 8/16 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Иіркөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" Шиелі аудандық маслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 34/17 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Иіркөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –317 804,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –8 103 мың теңге;
трансферттер түсімі –309 701,5 мың теңге;
2) шығындар –319 291,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 486,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 486,9 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;

используемые остатки бюджетных средств – 1 486,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Шиелийского районного маслихата А.Жандарбеков
Приложение к решению
Шиелийского районного маслихата
от 23 ноября 2023 года № 8/16
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 26 декабря 2022 года № 34/17
Бюджет сельского округа Иркуль на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 1 486,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі аудандық мәслихат төрағасы А.Жандарбеков
Шиелі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 23 қарашадағы
№ 8/16 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 34/17 шешіміне 1-қосымша
Иіркөл ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер