Об утверждении размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары
Постановление акимата Мангистауской области от 13 января 2023 года № 2
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 30 марта 2015 года № 282 "Об утверждении правил установления пороговых значений розничных цен на социально значимые продовольственные товары и размера предельно допустимых розничных цен на них" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11245) и протоколом заседания комиссии по утверждению размера предельно допустимых розничных цен на социально значимые продовольственные товары от 30 ноября 2022 года № 01-02/198 акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размер предельно допустимой розничной цены на социально значимый продовольственный товар мука пшеничная первого сорта 345 тенге за килограмм, сроком на тридцать дней.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и торговли Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Мангистауской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Ногаев

Әлеуметтік маңызы бар азық - түлік тауарларына рұқсат етілген шекті бөлшек сауда бағаларының мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 13 қаңтардағы № 2 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 8-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 282 "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті мәндерін және оларға бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін белгілеу қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11245 тіркелген) және әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларына бөлшек сауда бағаларының шекті рұқсат етілген мөлшерін бекіту жөніндегі комиссия отырысының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 01-02/198 хаттамасына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарына бөлшек сауда бағасының шекті рұқсат етілген мөлшері күнтізбелік отыз күн мерзімге, бірінші сортты бидай ұны килограммы үшін 345 теңге болып бекітілсін.
2."Маңғыстау облысының кәсіпкерлік және сауда басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялануын қамтамасыз етсін.
3.Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
4.Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Ноғаев