О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 5 января 2023 года № 22/180 "О бюджете села Умирзак на 2023 - 2025 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 15 мая 2023 года № 2/15
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 5 января 2023 года №22/180 "О бюджете села Умирзак на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 453 379 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 55 589,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 214 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 397 576 тысяч тенге;
2) затраты – 453 686,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -307,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 307,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 5 қаңтардағы № 22/180 "2023 - 2025 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 15 мамырдағы № 2/15 шешімі
ШЕШТІ:
1."2023-2025 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 05 қаңтардағы №22/180 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 453 379 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 55 589 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 214 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 397 576 мың теңге;
2)шығындар – 453 686,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -307,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 307,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 307,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Актауского городского маслихата С.Т. Закенов
Приложение 1 к решению
Актауского городского маслихата
от 15 мая 2023 года №2/15
Приложение 1 к решению
Актауского городского маслихата
от 5 января 2023 года №22/180
Бюджет села Умирзак на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1 . ДОХОДЫ

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 307,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының төрағасы С.Т. Зәкенов
Ақтау қалалық мәслихатының
2023 жылғы 15 мамырдағы
№2/15 шешіміне 1-қосымша
Ақтау қалалық мәслихатының
2023 жылғы 5 қаңтардағы
№22/180 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР