О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 22 декабря 2022 года № 22/168 "О бюджете города Актау на 2023 - 2025 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 6 декабря 2023 года № 8/44
Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата от 22 декабря 2022 года №22/168 "О бюджете города Актау на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1,2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 809 631,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28 707 461,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 278 370,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 240 445,7 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 583 354,0 тысяч тенге;
2) затраты – 46 254 606,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -107 213 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 112 388 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 662 238,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -662 238,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 175 тысяч тенге;
погашение займов – 670 565,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 152,5 тенге.".
приложение - 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
в пункте 2:
абзац третий изложить в новой редакции следующего содержания:
"Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 4,5 процентов";
абзац шестой изложить в новой редакции следующего содержания:
"Социальный налог –5,0 процентов".
пункт 3 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Учесть, что в городском бюджете на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 3 053 183 тысяч тенге.";

Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 22/168 "2023 - 2025 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 8/44 шешімі
Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Ақтау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы №22/168 "2023-2025 жылдарға арналған Ақтау қаласының бюджеті туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 809 631,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 28 707 461,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 278 370,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3 240 445,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 14 583 354,0 мың теңге;
2) шығындар – 46 254 606,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -107 213 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 175 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 112 388 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 662 238,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
-662 238,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 5 175 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 670 565,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 152,5 теңге.".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2 - тармақта:
үшінші абзац келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы– 4,5 пайыз";
алтыншы абзац келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"Әлеуметтік салық – 5,0 пайыз".
3 - тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"2023 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 3 053 183 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";