О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 5 января 2023 года № 22/180 "О бюджете села Умирзак на 2023 - 2025 годы"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 декабря 2023 года № 8/49
Актауский городской маслихат Мангистауской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 5 января 2023 года №22/180 "О бюджете села Умирзак на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Умирзак на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 514 387,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 69 970,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 371,3 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 54,9 тенге;
поступлениям трансфертов – 443 989,9 тысяч тенге;
2) затраты – 514 694,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -307,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 307,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 307,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Учесть, что норматив распределения поступления в сельский бюджет по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 0 процентов.

Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 5 қаңтардағы № 22/180 "2023 - 2025 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 8/49 шешімі
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 5 қаңтардағы №22/180 "2023-2025 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 -тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Өмірзақ ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 514 387,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 69 970,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 317,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 54,9 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 443 989,9 мың теңге;
2)шығындар – 514 694,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -307,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 307,6 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 307,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Төлем көзінен салық салынбайтын кірістерден жеке табыс салығы бойынша ауылдық бюджетке түсетін түсімдерді бөлу нормативі – 0 пайыз деп ескерілсін.