О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 27/206 "О бюджете города Жанаозен на 2023 - 2025 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 31 июля 2023 года № 5/36
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 27/206 "О бюджете города Жанаозен на 2023 - 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жанаозен на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объҰмах:
1)доходы – 19 797 209 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 779 829 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 58 388 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 199 319 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 759 673 тысячи тенге;
2)затраты – 19 270 952 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – - 1 791 722 тысячи тенге, в том
числе:
бюджетные кредиты – 72 450 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 864 172 тысячи тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 800 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 800 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – 1 517 979 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – -1 517 979 тысяч тенге;
поступления займов – 72 450 тысяч тенге;
погашение займов – 1 776 683 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 186 254 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из городского бюджета на 2023 год в бюджеты сҰл выделена субвенция в сумме 1 307 776 тысяч тенге, в том числе:
села Тенге - 360 348 тысяч тенге;
села Кызылсай - 250 609 тысяч тенге;
села Рахат - 320 597 тысяч тенге;

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 27/206 "2023 - 2025 жылдарға арналған Жаңаөзен қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 31 шілдедегі № 5/36 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023 - 2025 жылдарға арналған Жаңаөзен қаласының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 27/206 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Жаңаөзен қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 797 209 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 779 829 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 58 388 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 199 319 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 5 759 673 мың теңге;
2) шығындар – 19 270 952 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -1 791 722 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 72 450 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 864 172 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 800 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 800 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 517 979 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – -1 517 979 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 72 450 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 776 683 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 186 254 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 жылға арналған қалалық бюджеттен ауылдардың бюджеттеріне 1 307 776 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Теңге ауылы – 360 348 мың теңге;
Қызылсай ауылы – 250 609 мың теңге;
Рахат ауылы – 320 597 мың теңге;

118 157
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
118 157
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
25 000
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
25 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 716 119
1
Социальное обеспечение
268 944
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
268 944
005
Государственная адресная социальная помощь
268 944
2
Социальная помощь
6 295 118
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6 266 243
002
Программа занятости
4 719 440
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 385
006
Оказание жилищной помощи
6 747
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
770 830
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
17 771
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
56 295
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
578 152
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
94 623
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28 875
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
28 875
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
152 057
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
122 057
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81 367
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 763
021
Капитальные расходы государственного органа
35 211
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан

118 157
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
118 157
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
25 000
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 716 119
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
268 944
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
268 944
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
268 944
2
Әлеуметтiк көмек
6 295 118
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6 266 243
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
4 719 440
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау,білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 385
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 747
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
770 830
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
17 771
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
56 295
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
578 152
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
94 623
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28 875
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
28 875
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
152 057
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
122 057
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 367
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 763
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
35 211
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту