О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Жанаозен
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 14 ноября 2023 года № 539
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Жанаозен согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аймаганбетова Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Косуаков
Приложение к постановлению
акимата города Жанаозен
от "14" ноября 2023 года
№539
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Жанаозен
1) Постановление акимата города Жанаозен от 7 февраля 2023 года №52 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2023 года".
2) Постановление акимата города Жанаозен от 26 декабря 2022 года №665 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2023 год по городу Жанаозен".
3) Постановление акимата города Жанаозен от 8 августа 2023 года №368 "О внесений изменении в постановление акимата города Жанаозен от 26 декабря 2022 года №665 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2023 год по городу Жанаозен".

Жаңаөзен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою деп тану туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 14 қарашадағы № 539 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жаңаөзен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2.Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ж.Аймаганбетовке жүктелсін.
3.Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А.Қосуақов
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
"14" қарашадағы №539
қаулысына қосымша
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1)Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 7 ақпандағы № 52 "2023 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы;
2)Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 665 "2023 жылға Жаңаөзен қаласы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы;
3)Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 08 тамыздағы №368 "Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 26 желтоқсандағы №665 "2023 жылға Жаңаөзен қаласы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы.