О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 27/206 "О бюджете города Жанаозен на 2023 - 2025 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 10 октября 2023 года № 7/58
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 22 декабря 2022 года № 27/206 "О бюджете города Жанаозен на 2023 - 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жанаозен на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 18 508 719,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 923 945,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 95 337,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 252 347,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 237 090,2 тысяч тенге;
2)затраты – 17 969 962,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -1 791 722,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 72 450,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 864 172,0 тысячи тенге;
3)сальдо по операциям с финансовыми активами – 812 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 812 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
4)дефицит (профицит) бюджета – 1 517 978,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -1 517 978,7 тысяч тенге;
поступления займов – 72 450,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 776 683,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 186 254,3 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что из городского бюджета на 2023 год в бюджеты сел выделена субвенция в сумме 1 254 397,0 тысяч тенге, в том числе:
села Тенге – 325 205,0 тысяч тенге;
села Кызылсай – 258 101,0 тысяча тенге;
села Рахат – 291 968,0 тысяч тенге;

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 27/206 "2023 - 2025 жылдарға арналған Жаңаөзен қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 10 қазандағы № 7/58 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023 - 2025 жылдарға арналған Жаңаөзен қаласының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 27/206 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Жаңаөзен қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 508 719,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 923 945,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 95 337,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 252 347,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 5 237 090,2 мың теңге;
2) шығындар – 17 969 962,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -1 791 722,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 72 450,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 864 172,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 812 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 812 500,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 517 978,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -1 517 978,7 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 72 450,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 776 683,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 186 254,3 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023 жылға арналған қалалық бюджеттен ауылдардың бюджеттеріне 1 254 397,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Теңге ауылы – 325 205,0 мың теңге;
Қызылсай ауылы – 258 101,0 мың теңге;
Рахат ауылы – 291 968,0 мың теңге;

122
Аппарат акима района (города областного значения)
0,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
0,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
135 266,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
135 266,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
118 157,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
118 157,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
17 109,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
17 109,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 021 675,4
1
Социальное обеспечение
299 742,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
299 742,0
005
Государственная адресная социальная помощь
299 742,0
2
Социальная помощь
3 524 637,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 524 637,4
002
Программа занятости
1 829 017,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 385,0
006
Оказание жилищной помощи
6 747,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
770 830,0
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
17 771,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
57 675,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
760 364,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
59 847,5
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
0,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
197 296,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
0,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
0,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
135 266,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
135 266,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
118 157,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
118 157,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
17 109,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 109,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 021 675,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
299 742,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
299 742,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
299 742,0
2
Әлеуметтiк көмек
3 524 637,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 524 637,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 829 017,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау,білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 385,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 747,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
770 830,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
17 771,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
57 675,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
760 364,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
59 847,5
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
0,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
197 296,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі