О внесении изменений в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2022 года № 28/216 "О бюджете села Рахат на 2023 - 2025 годы"
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 19 октября 2023 года № 8/65
Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанаозенского городского маслихата от 30 декабря 2022 года № 28/216 "О бюджете села Рахат на 2023 - 2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Рахат на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1)доходы – 480 838,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 188 140,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 24,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 706,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 291 968,0 тысяч тенге;
2)затраты – 489 628,8 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета – -8 790,8 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
8 790,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 790,8 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 28/216 "2023 - 2025 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2023 жылғы 19 қазандағы № 8/65 шешімі
Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2023 - 2025 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті туралы" Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 28/216 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Рахат ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 480 838,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 188 140,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 24,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 706,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 291 968,0 мың теңге;
2) шығындар – 489 628,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 790,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 790,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 790,8 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"2. Учесть, что из городского бюджета в бюджет села Рахат на 2023 год выделена субвенция в сумме 291 968,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Жанаозенского городского маслихата Г. Байжанов
Приложение
к решению Жанаозенского городского
маслихата от 19 октября 2023 года
№ 8/65
Приложение 1
к решению Жанаозенского городского

"2. 2023 жылға арналған Рахат ауылының бюджетіне қалалық бюджеттен 291 968,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаөзен қалалық мәслихатының төрағасы Г. Байжанов
Жаңаөзен қалалық мәслихатының
2023 жылғы 19 қазандағы № 8/65
шешіміне қосымша
Жаңаөзен қалалық мәслихатының