О бюджете села Бейнеу на 2024 – 2026 годы
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 28 декабря 2023 года № 11/91.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бейнеуского районного маслихата от 22 декабря 2023 года №10/80 "О районном бюджете на 2024-2026 годы", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Бейнеу на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 061 926,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 404 736,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –1 090,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 36 302,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 619 798,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 202 773,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 140 846,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
140 846,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 140 846,9 тысяч тенге.

"2024 - 2026 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 11/91 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3 тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №10/80 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Бейнеу ауылының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1,2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 061 926,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 404 736,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 090,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 36 302,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 619 798,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 202 773,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 140 846,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 140 846,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 140 846,9 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 22.10.2024 № 21/155 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить перечень бюджетных программ развития направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов бюджета села Бейнеу на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А.Бораш
Приложение 1
к решению Бейнеуского районного
маслихата от 28 декабря 2023 года №11/91
Бюджет села Бейнеу на 2024 год

Ескерту. 1 -тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 22.10.2024 № 21/155 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған Бейнеу ауылы бюджетінің бюджеттік даму бағдарламасының тізбесі бекітілсін.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А.Бораш
Бейнеу аудандық мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№11/91 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Бейнеу ауылының бюджеті

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
012
Строительство и реконструкция автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
13
Прочие
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
058
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
Приложение 5
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 28 декабря 2023 года №11/91
Перечень бюджетных программ развития села Бейнеу направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2025 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Атауы
13
Прочие
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
058
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
Приложение 6
к решению Бейнеуского районного маслихата
от 28 декабря 2023 года №11/91
Перечень бюджетных программ развития села Бейнеу направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2026 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Атауы
13
Прочие
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
058
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау
13
Басқалар
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
Бейнеу аудандық мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№11/91 шешіміне 5 қосымша
2025 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған Бейнеу ауылының бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
13
Басқалар
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
Бейнеу аудандық мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№11/91 шешіміне 6 қосымша
2026 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған Бейнеу ауылының бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
13
Басқалар
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту