О бюджете поселка Октябрьский города Лисаковска на 2024-2026 годы
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 29 декабря 2023 года № 71.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 169916,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 35347,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 134569,5 тысяч тенге;
2) затраты – 173832,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3916,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3916,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 21.11.2024 № 131 (вводится в действие с 01.01.2024).

Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 71 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 169916,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 35347,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі бойынша – 134569,5 мың теңге;
2) шығындар – 173832,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3916,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3916,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 21.11.2024 № 131 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что объем бюджетных субвенций на 2024 год, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету поселка Октябрьский составляет 41669,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что на 2024 год объем бюджетных изъятий из бюджета поселка Октябрьский в районный (города областного значения) бюджет установлен в сумме 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Октябрьский города Лисаковска на 2024 год не установлен.

2. 2024 жылға аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен Октябрь кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 41669,0 мың теңге құрайтыны ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған Октябрь кентінің бюджетінен аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 0,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2024 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель городского маслихата К. Мухамадиева
Приложение 1
к решению маслихата
от 29 декабря 2023 года
№ 71
Бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2024 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 21.11.2024 № 131 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

5. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы К. Мухамадиева
Мәслихаттың
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 71 шешіміне
1-қосымша
Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2024 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 21.11.2024 № 131 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер