О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2022 года № 147 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 29 сентября 2023 года № 46
Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Амангельдинского районного маслихата "О районном бюджете Амангельдинского района на 2023 - 2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 147 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 728 692,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 805 828,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30 070,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 891 294,1 тысяча тенге;
2) затраты – 3 701 852,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 605,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 050,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 445,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 78 670,7 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 78 670,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 63 436,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 63 436,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель коммунального государственного
учреждения "Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата Амангельдинского района"
_______________________________ М.С. Сакетов
"29" сентября 2023 года
Приложение
к решению маслихата
от "29" сентября 2023 года
№ 46
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 147 "Амангелді ауданының 2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 46 шешімі
Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Амангелді аудандық мәслихатының "Амангелді ауданының 2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 147 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2023 - 2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 728 692,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 805 828,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30 070,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 891 294,1 мың теңге;
2) шығындар – 3 701 852,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 11 605,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 31 050,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 19 445,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 78 670,7 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 78 670,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 63 436,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 63 436,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Амангелді аудандық мәслихатының төрағасы Қ. Кеделбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ М.С. Сакетов
"29" қыркүйек 2023 жыл
Мәслихаттың
2023 жылғы "29" қыркүйектегі
№ 46 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың