О внесении изменений в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области от 29 декабря 2022 года № 115 "О бюджетах сел и сельских округов Денисовского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 22 ноября 2023 года № 81
Денисовский районный маслихат Костанайской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Денисовского районного маслихата Костанайской области "О бюджетах сел и сельских округов Денисовского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 115 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Архангельского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 053,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 775,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 93,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 34 185,2 тысячи тенге;
2) затраты – 42 053,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,1 тысяч тенге."
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Аршалинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению 4, 5, и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 515,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 108,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 79,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 153,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 50 175,0 тысяч тенге;
2) затраты – 56 805,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -290,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 290,1 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Аятского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 115 "Денисов ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2023 жылғы 22 қарашадағы № 81 шешімі
Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Денисов аудандық мәслихатының "Денисов ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 115 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Архангельск ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 053,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 775,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 93,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34 185,2 мың теңге;
2) шығындар – 42 053,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Аршалы ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 515,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 108,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 79,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 153,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 50 175,0 мың теңге;
2) шығындар – 56 805,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -290,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 290,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Әйет ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 53 412,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 713,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 95,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 45 604,5 тысяча тенге;
2) затраты – 53 677,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -264,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 264,5 тысячи тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Глебовка на 2023-2025 годы согласно приложению 10, 11, и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 145,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 507,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 48 579,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51 249,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -104,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 104,0 тысячи тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Денисовского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению 13, 14, и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 560 705,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 50 544,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 10,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 345,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 509 806,5 тысяч тенге;
2) затраты – 567 864,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 158,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 158,7 тысяч тенге.";
пункт 14 указанного решения изложить в новой редакции:

1) кірістер – 53 412,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 713,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 95,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 45 604,5 мың теңге;
2) шығындар – 53 677,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -264,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 264,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Глебовка ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11, және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –51 145,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 507,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 59,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 48 579,0 мың теңге;
2) шығындар – 51 249,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -104,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 104,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Денисов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14, және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 560 705,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 50 544,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 345,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша- 509 806,5 мың теңге;
2) шығындар – 567 864,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 158,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 158,7 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 14-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -173,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 173,0 тысячи тенге.";
пункт 32 указанного решения изложить в новой редакции:
"32. Утвердить бюджет Тельманского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению 34, 35, и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 727,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 823,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 312,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 59 592,2 тысячи тенге;
2) затраты – 67 483,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -756,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 756,7 тысяч тенге."
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Денисовcкого районного маслихата В. Шерер
Приложение 1
к решению Денисовского
районного маслихата

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -173,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 173,0 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 32-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"32. Тельман ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 799,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 823,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 312,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 59 664,1 мың теңге;
2) шығындар – 67 555,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -756,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 756,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихатының төрағасы В. Шерер
Денисов
аудандық мәслихатының