О переименовании составной части села Сужарган
Решение акима села Сужарган Джангельдинского района Костанайской области от 24 июля 2023 года № 7
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республикик Казахстан", с учетом мнения населения села Сужарган, на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Костанайской области от 22 апреля 2022 года, аким села Сужарган РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Байтемир в улицу Габдикена Мананова в селе Сужарган.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Сужарган" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения не интернет- ресурсе акимата Жангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима село Сужарган Т. Кунтуар

Сужарған ауылының құрамдас бөлігін қайта атау туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы Сужарған ауылы әкімінің 2023 жылғы 24 шілдедегі № 7 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Сужарған ауылы халқының пікірін ескере отырып, Қостанай облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 22 сәуірдегі қорытындысы негізінде Сужарған ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сужарған ауылындағы Байтемір көшесінің атауын Ғабдікен Мананов көшесі болып қайта аталсын.
2. "Сужарған ауылының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Жангелдин ауданының интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Сужарған ауылы әкімінің м.а. Т. Күнтуар