О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 236 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16 мая 2023 года № 33. Прекращено действие в связи с истечением срока
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 236 следующие изменения и дополнения:
пункты 1, 5 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 922 962,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 148 432,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2 999,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 710,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 766 820,9 тысяч тенге;
2) затраты – 937 096,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 133,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 133,3 тысячи тенге.
5. Учесть, что в бюджете города Житикары Житикаринского района на 2023 год предусмотрен целевой трансферт из областного бюджета на компенсацию потерь в связи с увеличением расходов по выплате вознаграждений в сумме 24 754,1 тысячи тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27), 28), 29), 30), 31), 32), 33), 34), 35), 36), 37), 38) следующего содержания:
"21) работы по благоустройству футбольного поля на территории города Житикары;
22) работы по озеленению территории города Житикары (посадка деревьев);
23) экспертиза качества работ и материалов по среднему ремонту участков автомобильных дорог;
24) текущий ремонт уличного освещения Парка Победы;
25) освещение улиц города Житикары;
26) текущий ремонт арт - объекта I LOVE ZHITIKARA;
27) работы по текущему ремонту автомобильной парковки по улице Ибрая Алтынсарина в районе средней школы № 2;
28) работы по текущему ремонту автомобильной парковки по улице Ибрая Алтынсарина в районе средней школы № 3;
29) работы по укладке тротуара возле АО "Казпочта" города Житикары;
30) работы по текущему ремонту автомобильной парковки в районе стадиона Пионер;

Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 236 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 33 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 236 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1, 5-тармақтар жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара қаласының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған бюджеті мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 922 962,8 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер бойынша - 148 432,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 999,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша - 4 710,0 мың теңге;
трансферттер түсімдер бойынша – 766 820,9 мың теңге;
2) шығындар – 937 096,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 133,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 133,3 мың теңге.
5. 2023 жылға арналған Жітіқара ауданының Жітіқара қаласының бюджетінде сыйақы төлеу бойынша шығыстардың ұлғаюына байланысты шығындардың орнын толтыруға облыстық бюджеттен 24 754,1 мың теңге сомасында нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.";
6 - тармақ мынадай мазмұндағы 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27), 28), 29), 30), 31), 32), 33), 34), 35), 36), 37), 38) тармақшалармен толықтырылсын:
"21) Жітіқара қаласының аумағында футбол алаңын абаттандыру жұмыстары;
22) Жітіқара қаласының аумағын көгалдандыру жұмыстары (ағаштарды отырғызу);
23) автомобиль жолдарының учаскелерін орташа жөндеу бойынша жұмыстар мен материалдардың сапасына сараптама;
24) Жеңіс саябағының көше жарығын ағымдағы жөндеу;
25) Жітіқара қаласының көшелерін жарықтандыру;
26) I LOVE ZHITIKARA арт-объектісін ағымдағы жөндеу;
27) № 2 орта мектеп ауданында Ибрая Алтынсарина көшесі бойындағы автомобиль тұрағын ағымдағы жөндеу жұмыстары;
28) № 3 орта мектеп ауданында Ибрая Алтынсарина көшесі бойындағы автомобиль тұрағын ағымдағы жөндеу жұмыстары;
29) Жітіқара қаласының "Қазпочта" АҚ жанында тротуарды төсеу жұмыстары;
30) Пионер стадионы ауданында автомобиль тұрағын ағымдағы жөндеу жұмыстары;

31) работы по изготовлению и установке скамеек по городу Житикара;
32) работы по изготовлению и установке урн по городу Житикара;
33) работы по благоустройству аллеи Земляков на территории города Житикары;
34) работы по установке мусорных контейнеров и контейнерных площадок с ограждением на территории города Житикара;
35) оплата услуг лиц, участвующих в молодежных трудовых отрядах "Жасыл ел";
36) услуга по обслуживанию контейнеров для сбора, накопления и временного хранения отработанных ламп с утилизацией;
37) услуги по размещению строительных отходов на полигоне;
38) услуги по поливу деревьев на территории города Житикары.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете города Житикара Житикаринского района на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) текущий ремонт уличного освещения улиц города Житикара;
2) средний ремонт участка автомобильной дороги по улице Новая, в границах от улицы Шокана Уалиханова до улицы Бәйтерек.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

31) Жітіқара қаласы бойынша орындықтар дайындау және орнату жұмыстары;
32) Жітіқара қаласы бойынша урналарды дайындау және орнату жұмыстары;
33) Жітіқара қаласының аумағында Жерлестер аллеясын абаттандыру жұмыстары;
34) Жітіқара қаласының аумағында қоршауымен қоқыс контейнерлері мен контейнерлік алаңдарды орнату бойынша жұмыстар;
35) "Жасыл ел" жастар еңбек отрядтарына қатысатын тұлғалардың қызметтеріне ақы төлеу;
36) пайдаланылған кәдеге жарату шамдарын жинауға, жинақтауға және уақытша сақтауға арналған контейнерлерге қызмет көрсету жөніндегі қызмет;
37) полигонда құрылыс қалдықтарын орналастыру жөніндегі қызметтер;
38) Жітіқара қаласының аумағында ағаштарды суару жөніндегі қызметтер.";
мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2023 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені, оның ішінде:
1) Жітіқара қаласы көшелерінің көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
2) Шокана Уалиханова көшесінен Бәйтерек көшесіне дейінгі шекараларда Новая көшесінде автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.