О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 239 "О бюджете села Милютинка Житикаринского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 16 мая 2023 года № 35. Прекращено действие в связи с истечением срока
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Милютинка Житикаринского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 239 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Милютинка на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 37 576,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 067,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 509,0 тысяч тенге;
2) затраты – 37 685,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -109,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109,2 тысяч тенге.";
пункт 4 дополнить подпунктами 5), 6), 7) следующего содержания:
"5) проведение ведомственной экспертизы технической документации на средний ремонт улиц и подъезд к селу Милютинка;
6) установка детской площадки в селе Милютинка;
7) ограждение скотомогильника в селе Милютинка.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в бюджете села Милютинка Житикаринского района на 2023 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) монтаж уличного освещения улиц села Милютинка.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 239 "Жітіқара ауданы Милютин ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 35 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 239 "Жітіқара ауданы Милютин ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Милютин ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 576,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 067,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 36 509,0 мың теңге;
2) шығындар – 37 685,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -109,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 109,2 мың теңге.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 5), 6), 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) Милютин ауылына кіреберіс және көшелерді орташа жөндеуге техникалық құжаттаманың ведомстволық сараптамасын жүргізу;
6) Милютин ауылында балалар ойын алаңын орнату;
7) Милютин ауылындағы мал қорымын қоршау.";
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Жітіқара ауданы Милютин ауылының 2023 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Милютин ауылының көшелерін жарықтандыруды монтаждауға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.