О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 242 "О бюджете села Степное Житикаринского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 6 октября 2023 года № 67. Прекращено действие в связи с истечением срока
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Степное Житикаринского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 242 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Степное на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год, в следующих объемах:
1) доходы – 29 496,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 234,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 94,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 28 168,1 тысяч тенге;
2) затраты – 29 849,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -353,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 353,1 тысячи тенге.";
подпункт 7) пункта 4 изложить в новой редакции:
"7) работы по установке скотомогильника в селе Степное.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 242 "Жітіқара ауданы Степной ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2023 жылғы 6 қазандағы № 67 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 242 "Жітіқара ауданы Степной ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Степной ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 496,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 234,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 94,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 28 168,1 мың теңге;
2) шығындар – 29 849,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -353,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 353,1 мың теңге.";
4-тармақтың 7) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"7) Степной ауылында мал қорымын орнату бойынша жұмыстар.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.