О бюджете Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2024-2026 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 28 декабря 2023 года № 140.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа Камыстинского района на 2024 - 2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 261692,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 57239,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 620,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 203833,7 тысячи тенге;
2) затраты – 272401,2 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 10708,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10708,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 09.10.2024 № 242 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете Камыстинского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2024 год в сумме 155409,0 тысяч тенге;

Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 140 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 261692,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 57239,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 620,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –203833,7 мың теңге;
2) шығындар – 272401,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10708,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10708,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 09.10.2024 № 242 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қамысты ауданы Қамысты ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2024 жылға 155409,0 мың теңге сомасында;

2025 год в сумме 107504,0 тысячи тенге;
2026 год в сумме 108136,0 тысяч тенге.
3. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения сельских бюджетов на 2024 год отсутствует.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков
Приложение 1
к решению маслихата
от "28" декабря 2023 года
№ 140
Бюджет Камыстинского сельского округа на 2024 год

2025 жылға 107504,0 мың теңге сомасында;
2026 жылға 108136,0 мың теңге сомасында.
3. 2024 жылға арналған ауылдық бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі жоқ.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков
Мәслихаттың
2023 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 140 шешіміне
1 - қосымша
Қамысты ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті