О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 187 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 13 ноября 2023 года № 59
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 187 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176390), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 738 943,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 155 320,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 583 623,3 тысячи тенге;
2) затраты – 741 624,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 681,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 681,5 тысяча тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Белоглинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 200 865,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 870,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 195 995,3 тысяч тенге;
2) затраты – 201 647,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -782,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 782,2 тысячи тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Бурлинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 537,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 243,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 47 294,7 тысячи тенге;
2) затраты – 50 945,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -408,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 408,2 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 187 "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2023 жылғы 13 қарашадағы № 59 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2023-2025 жылдарға арналған ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 187 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176390 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 738 943,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 155 320,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 583 623,3 мың теңге;
2) шығындар – 741 624,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 681,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 681,5 мың теңге.";
көрсетліген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Белоглин ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 200 865,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 870,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 195 995,3 мың теңге;
2) шығындар – 201 647,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -782,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 782,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Бөрлі ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 537,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 243,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47 294,7 мың теңге;
2) шығындар – 50 945,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -408,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 408,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"17. Утвердить бюджет Урнекского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 729,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 469,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 260,7 тысяч тенге;
2) затраты – 40 165,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -435,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 435,4 тысяч тенге.";
пункт 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Кособинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 863,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 410,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 33 453,7 тысячи тенге;
2) затраты – 43 888,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 024,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 024,9 тысячи тенге.";
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Смирновского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 211 092,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 732,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 207 360,0 тысяч тенге;
2) затраты – 212 868,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 776,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 776,5 тысяч тенге."
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:
"23. Утвердить бюджет Станционного сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложению 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 207,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 758,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 42 449,3 тысяч тенге;
2) затраты – 48 086,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -879,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 879,0 тысяч тенге.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:

"17. Өрнек ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 25, 26 және 27- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 729,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 469,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 36 260,7 мың теңге;
2) шығындар – 40 165,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -435,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 435,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 19-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Қособа ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 863,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 410,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 33 453,7 мың теңге;
2) шығындар – 43 888,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 024,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 024,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Смирнов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 211 092,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 732,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 207 360,0 мың теңге;
2) шығындар – 212 868,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 776,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 776,5 мың теңге.";
көрсетлігне шешімнің 23-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"23. Станционный ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 207,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 758,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 42 449,3 мың теңге;
2) шығындар – 48 086,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -879,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 879,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"25. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 177 001,7 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 449,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 165 552,7 тысячи тенге;
2) затраты – 177 548,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -546,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 546,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата

"25. Тоғызақ ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 177 001,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 449,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 165 552,7 мың теңге;
2) шығындар – 177 548,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -546,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 546,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г. Балбаева
Қарабалық
аудандық мәслихатының