О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 187 "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 29 ноября 2023 года № 62
Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, поселка, сельских округов Карабалыкского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 187 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176390), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Карабалык на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 738 943,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 155 320,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 583 623,2 тысячи тенге;
2) затраты – 741 624,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 681,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 681,5 тысяча тенге.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Тогузакского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 177 001,8 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 449,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 165 552,8 тысячи тенге;
2) затраты – 177 548,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -546,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 546,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 13, 19, 28, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Г. Балбаева
Приложение 1
к решению Карабалыкского
районного маслихата

Мәслихаттың 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 187 "Қарабалық ауданы ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашадағы № 62 шешімі
Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарабалық ауданының 2023-2025 жылдарға арналған ауылдарының, кентінің, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 187 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176390 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 738 943,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 155 320,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 583 623,2 мың теңге;
2) шығындар – 741 624,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 681,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 681,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Тоғызақ ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 37, 38 және 39-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 177 001,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 449,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 165 552,8 мың теңге;
2) шығындар – 177 548,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -546,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 546,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 13, 19, 28, 37-қосымшалары 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г. Балбаева
Қарабалық аудандық мәслихатының