О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 202 "О бюджете Ушаковского сельского округа Карасуского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 25 мая 2023 года № 38
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасуского районного маслихата "О бюджете Ушаковского сельского округа Карасуского района на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 202 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ушаковского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 924,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 539,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 24 385,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28 375,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 451,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 451,2 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 202 "Қарасу ауданы Ушаков ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2023 жылғы 25 мамырдағы № 38 шешімі
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданы Ушаков ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 202 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Ушаков ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 924,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 539,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 385,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 375,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 451,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 451,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.