О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2022 года № 204 "О бюджете Черняевского сельского округа Карасуского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 29 ноября 2023 года № 91
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Черняевского сельского округа Карасуского района на 2023 - 2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 204 следующие изменения:
"1. Утвердить бюджет Черняевского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 553,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 172,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 53 381,5 тысяч тенге;
2) затраты – 56 876,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 323,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 323,3 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 204 "Қарасу ауданы Черняев ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 қарашадағы № 91 шешімі
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданы Черняев ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 204 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
"1. Черняев ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 553,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 172,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша –53 381,5 мың теңге;
2) шығындар – 56 876,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 323,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 323,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.