О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2022 года № 194 "О бюджете села Шолаксай Наурзумского района на 2023-2025 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 23 ноября 2023 года № 54
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Шолаксай Наурзумского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 194 (опубликовано 5 января 2023 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176551) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
Утвердить бюджет села Шолаксай на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 112141,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1407,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 110734,5 тысячи тенге;
2) затраты – 112141,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата Г. Абенова
Приложение
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 23 ноября 2023 года
№ 54
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата

Мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 194 "Науырзым ауданының Шолақсай ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2023 жылғы 23 қарашадағы № 54 шешімі
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданының Шолақсай ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 194 шешіміне (2023 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176551 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
Шолақсай ауылының 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112141,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1407,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 110 734,5 мың теңге;
2) шығындар – 112141,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Г. Әбенова
Науырзым
аудандық мәслихатының