О бюджете Тагильского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2024-2026 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 29 декабря 2023 года № 129.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тагильского сельского округа Сарыкольского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 181 329,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 293,7 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 161 035,5 тысяч тенге;
2) затраты – 183 005,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 676,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 676,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 676,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 13.12.2024 № 234 (вводится в действие с 01.01.2024).

Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 129 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 181 329,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 20 293,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 161 035,5 мың теңге;
2) шығындар – 183 005,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 676,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 676,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1 676,3 мың тенге.";
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 13.12.2024 № 234 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть, что в бюджете Тагильского сельского округа на 2024 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в сумме 47 526,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Тагильского сельского округа на 2024 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Сарыкольского районного маслихата Д. Абжамалов
Приложение 1
к решению маслихата

2. 2024 жылға арналған Тағыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 47 526,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған Тағыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Әбжамалов
Мәслихаттың