О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2022 года № 155 "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2023-2025 годы
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 1 декабря 2023 года № 52
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселка Тобол, сельских округов района Беимбета Майлина на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 155 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 95 819,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 32 927,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 104,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 620,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 62 168,1 тысяч тенге;
2) затраты – 98 036,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 217,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 217,1 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 058,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 756,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 62 302,2 тысяч тенге;
2) затраты – 73 058,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,1 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Белинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 757,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 213,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 155 "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 52 шешімі
Бейімбет Майлин ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 155 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тобыл кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95 819,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 32 927,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 104,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 620,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 62 168,1 мың теңге;
2) шығындар – 98 036,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 217,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 217,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Асенкритов ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 73 058,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 756,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 62 302,2 мың теңге;
2) шығындар – 73 058,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Белинский ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 757,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 213,0 мың теңге;

неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 355 674,3 тысяч тенге;
2) затраты – 398 839,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 635,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 635,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Д. Мартин
Приложение 1
к решению маслихата

салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 355 674,3 мың теңге;
2) шығындар – 398 839,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 635,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 635,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Аудан мәслихатының төрағасы Д. Мартин
Мәслихаттың