О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2022 года № 154 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 25 декабря 2023 года № 56
Маслихат района Беимбета Майлина РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 154 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 865 377,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 377 173,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50 259,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 88 763,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 349 180,6 тысяч тенге;
2) затраты – 6 907 892,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -7 136,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 85 879,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 93 016,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 38 774,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -74 153,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 74 153,4 тысяч тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района Беимбета Майлина на 2023 год в сумме 10 000,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 154 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 56 шешімі
Бейімбет Майлин ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоксандағы № 154 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 865 377,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 377 173,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 50 259,6 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 88 763,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 349 180,6 мың теңге;
2) шығындар – 6 907 892,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -7 136,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 85 879,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 93 016,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 38 774,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -74 153,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 74 153,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Бейімбет Майлин ауданының жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 10 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.