Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по городу Аксу
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 20 сентября 2023 года № 46/7. Отменено решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 26 сентября 2023 года № 56/8
Сноска. Отменено решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 26.09.2023 № 56/8 (решение вступает в силу со дня подписания).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 14 июля 2023 года № 181 "Об утверждении Правил уплаты туристского взноса для иностранцев", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки туристского взноса для иностранцев в местах размещения туристов с 1 октября по 31 декабря 2023 года включительно, за исключением хостелов, гостевых домов, арендного жилья в размере 0,5 месячного расчетного показателя (МРП) за каждые сутки пребывания.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата М. Омаргалиев

Ақсу қаласы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 қыркүйектегі № 46/7 шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2023 жылғы 26 қыркүйектегі № 56/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 26.09.2023 № 56/8 (шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2023 жылғы 14 шілдедегі "Шетелдіктер үшін туристік жарнаны төлеу қағидаларын бекіту туралы" № 181 бұйрығына сәйкес Ақсу қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шетелдіктер үшін 2023 жылғы 1 қазаннан бастап 31 желтоқсанды қоса алғанда хостелдерді, қонақжайларды, жалға берілетін тұрғын үйлерді қоспағанда, туристерді орналастыру орындарында болатын әрбір тәулік үшін 0,5 айлық есептік көрсеткіш (АЕК) мөлшерінде туристік жарна мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы М. Омарғалиев