О бюджете Актогайского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 97/13.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложения 1, соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
доходы - 427923 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -36016 тысяч тенге;
неналоговые поступления -1980 тысяч тенге;
Поступления с продажи осн.капитала -3350 тысяч тенге;
поступления трансфертов -386577 тысяч тенге;
2) затраты - 432994 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета -5071 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 97/13 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1 - қосымшасына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 427923 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 36016 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1980 мың теңге;
Негізгі құралдарды сатудан
түсетін түсімдер.капитал-3350 мың теңге;
трансферттер түсімі - 386577 мың теңге;
2) шығындар - 432994 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 5071 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -5071 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 12.04.2024 № 122/17 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Актогайского сельского округа объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 114988 тысяч тенге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5071 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 12.04.2024 № 122/17 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ақтоғай ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 114988 мың теңге сомасында ескерілсін
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджет саясаты және облыстың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.