О бюджете Актогайского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 97/13.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложения 1,2,3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 426079 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 44917 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1695 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала -7450 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 372017 тысяч тенге;
2) затраты – 431561 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 мың теңге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 мың теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 5071 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 97/13 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2,3 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 426079 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 44917 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1695 мың теңге;
негізгі капиталы сатудан түсетін түсімдер - 7450 мың теңге;
трансферттер түсімі –372017 мың теңге;
2) шығындар – 431561 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 5071 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -5071 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21.11.2024 № 154/25 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Актогайского сельского округа объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 114988 тысяч тенге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5071 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 21.11.2024 № 154/25 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ақтоғай ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 114988 мың теңге сомасында ескерілсін
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджет саясаты және облыстың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.