О бюджете Жалаулинского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 99/13.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Оместном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жалаулинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 52863 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4837 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 48026 тысяч тенге;
2) затраты – 54074 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1211 тыс.тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Жалаулы ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 99/13 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жалаулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 52863 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4837 мың теңге;
салық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 48026 мың теңге;
2) шығындар - 54074 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1211 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -1211 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21.11.2024 № 156/25 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Жалаулинского сельского округа объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 47913 тысяч тенге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -1211 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 21.11.2024 № 156/25 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Жалаулы ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 47913 мың теңге сомасында ескерілсін
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджет саясаты және облыстың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.