О бюджете Кожамжарского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 102/13.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кожамжарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 118817 тысяч тенге, в том числе:
нологовые поступления – 3927 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 114890 тысяч тенге:
2) затраты – 119193 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -376 тысяч тенге

2024-2026 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 102/13 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қожамжар ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін.
1) кірістер - 118817 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3927 мың теңге;
трансферттер түсімі - 114890 мың теңге;
2) шығындар - 119193 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -376 мың теңге ;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 376 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21.11.2024 № 159/25 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Кожамжарского сельского округа объем субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме - 48995 тысяч тенге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 376 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 21.11.2024 № 159/25 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қожамжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілген субвенциялар көлемі 48 995 мың теңге ескерілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджет саясаты және облыстың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.