О бюджете Кожамжарского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 102/13
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кожамжарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 133624 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3927 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 129697 тысяч тенге;
2) затраты – 133624 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;

2024-2026 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 102/13 шешімі
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 133624 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3927 мың теңге;
трансферттер түсімі - 129697 мың теңге;
2) шығындар - 133624 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0.
2. Учесть в бюджете Кожамжарского сельского округа объем субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме - 48995 тысяч тенге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0.
2. Қожамжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілген субвенциялар көлемі 48 995 мың теңге ескерілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджет саясаты және облыстың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.