О бюджете Муткеновского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2023 года № 103/13.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2024 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Оместном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Муткеновского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 81717 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3326 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 78391 тысяч тенге;
2) затраты – 82862 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1145 тыс.тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Мүткенов ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 103/13 шешімі.
Ескерту. 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Мүткенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 81717 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3326 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 78391 мың теңге;
2) шығындар - 82862 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1145 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-1145 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21.11.2024 № 160/25 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Муткеновского сельского округа объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 55867 тысяч тенге.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1145 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 21.11.2024 № 160/25 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Мүткенов ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 55867 мың теңге сомасында ескерілсін
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджет саясаты және облыстың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.