О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 170/24 "О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2023-2025 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 14 декабря 2023 года № 82/11
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 170/24 "О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2023-2025 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 423795,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 60380 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 112 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7977 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 355326,3 тысяч тенге;
2) затраты – 432556,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8761 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8761 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Аксанского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 137553,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1738 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 45 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 135770,5 тысяч тенге;
2) затраты – 138062,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -509 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 509 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 41982 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2225 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 39757 тысяч тенге;
2) затраты – 42625 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

Баянауыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы" № 170/24 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 82/11 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы" №170/24 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 423795,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 60380 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 112 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7977 мың теңге;
трансферттер түсімі – 355326,3 мың теңге;
2) шығындар – 432556,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8761 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8761 мың теңге";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Ақсаң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 137553,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1738 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 мың теңге;
трансферттер түсімі – 135770,5 мың теңге;
2) шығындар – 138062,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -509 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 509 мың теңге";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41982 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2225 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 39757 мың теңге;
2) шығындар – 42625 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – -643 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 643 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Жанажольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 56225 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2332 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 746 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53147 тысяч тенге;
2) затраты – 56832 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -607 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 607 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Жанатлекского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 45685тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1865 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 43820 тысяч тенге;
2) затраты – 45791 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -106 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 106 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Каратомарского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 40261,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1368 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 38893,5 тысяч тенге;
2) затраты – 40261,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Куркелинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -643 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 643 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2023-2025 жылдарға арналған Жаңажол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56225 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2332 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 746 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53147 мың теңге;
2) шығындар – 56832 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -607 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 607 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Жаңатілек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45685 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1865 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 43820 мың теңге;
2) шығындар – 45791 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -106 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 106 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Қаратомар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40261,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1368 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі– 38893.5 мың теңге;
2) шығындар – 40261,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Күркелі ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
11) пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Торайгырского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 57390,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2284 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 393 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54713,9 тысяч тенге;
2) затраты – 58177,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -787 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 787 тысяч тенге.";
12) пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Узынбулакского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 44050,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3074 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 524 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40450,5 тысяч тенге;
2) затраты – 45197,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1147 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1147 тысяч тенге.";
13) пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет поселка Майкаин на 2023-2025 годы согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 557432 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 103409 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2921 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 55 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 451047 тысяч тенге;
2) затраты – 582297,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -24865,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24865,7 тысяч тенге.".
14) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
11) көрсетілген шешімнің 11-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2023-2025 жылдарға арналған Торайғыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32, 33 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57390,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2284 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 393 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54713,9 мың теңге;
2) шығындар – 58177,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -787 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 787 мың теңге.";
12) көрсетілген шешімнің 12-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"12. 2023-2025 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35, 36 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44050,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3074 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 524 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40452,5 мың теңге;
2) шығындар – 45197,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1147 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1147 мың теңге.";
13) көрсетілген шешімнің 13-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"13. 2023-2025 жылдарға арналған Майқайың кентінің бюджеті тиісінше 37, 38, 39 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 557432 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 103409 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2921 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 55 мың теңге;
трансферттер түсімі – 451047 мың теңге;
2) шығындар – 582297,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -24865,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24865,7 мың теңге.";
14) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.