О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 212/7 "О Железинском районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 28 апреля 2023 года № 14/8
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О Железинском районном бюджете на 2023-2025 годы" от 21 декабря 2022 года № 212/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 175767) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Железинский районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 4841819 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1548454 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 19560 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 129851 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 3143954 тысячи тенге;
2) затраты – 5148005 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27655 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 62100 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34445 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 33700 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 33700 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 367541 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 367541 тысяча тенге.";
2) пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в районном бюджете на 2023 год целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих размерах:
119720 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
39709 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта и содержания дорог и улиц населенных пунктов;
64169 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству и санитарии населенных пунктов;
1915 тысяч тенге – на капитальные расходы государственного органа;
4210 тысяч тенге – на проведение мероприятий по освещению населенных пунктов.";
3) приложения 1,2,3 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3 к настоящему решению.

Железин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 212/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 сәуірдегі № 14/8 шешімі
Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 212/7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175767 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4841819 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1548454 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19560 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 129851 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3143954 мың теңге;
2) шығындар – 5148005 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27655 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 62100 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34445 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 33700 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 33700 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 367541 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 367541 мың теңге.";
2) 6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер мынадай мөлшерде ескерілсін:
119720 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
39709 мың теңге – елді мекендерің жолдары мен көшелерін орташа жөндеуге және күтіп ұстауға;
64169 мың теңге – елді мекендерде аббаттандыру және санитария жөніндегі іс-шаралар өткізуге;
1915 мың теңге – мемлекеттік органның күрделі шығыстарына;
4210 мың теңге – елді мекендерді жарықтандыру жөніндегі іс-шараларды өткізуге.";
3) көрсетілген шешімнің 1,2,3-қосымшалары осы шешімнің 1,2,3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.