О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 223/7 "О бюджете сельских округов Железинского района на 2023-2025 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 12 мая 2023 года № 24/8
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата "О бюджете сельских округов Железинского района на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 223/7 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176262) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 33976 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3288 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 215 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30473 тысячи тенге;
2) затраты – 34853 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 877 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 877 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 31587 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4657 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 156 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26774 тысячи тенге;
2) затраты – 31589 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 44963 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4029 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 155 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 728 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40051 тысяча тенге;
2) затраты – 45484 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 521 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –521 тысяча тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Железин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы " 2023 -2025 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 223/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 мамырдағы № 24/8 шешімі
Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2022жылғы 28 желтоқсандағы №223/7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 172626 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33976 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3288 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 215 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30473 мың теңге;
2) шығындар – 34853 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 877 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 877 мың теңге.";
2 -тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31587 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4657 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 156 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26774 мың теңге;
2) шығындар – 31589 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 2 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44963 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4029 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 155 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 728 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40051 мың теңге;
2) шығындар – 45484 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 521 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 521 мың теңге.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 161920 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3341 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 221 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 158358 тысяч тенге;
2) затраты – 162174 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 254 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 254 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 40610 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2554 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 147 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1540 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36369 тысяч тенге;
2) затраты – 41122 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 512 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 512 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 190337 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 38740 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 301 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 151296тысяч тенге;
2) затраты – 190456 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 119 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 119 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 40306 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4434 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 138 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3199 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32535тысяч тенге;
2) затраты – 40520 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

"4. 2023-2025 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 161920мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3341 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 221 мың теңге;
трансферттер түсімі – 158358 мың теңге;
2) шығындар – 162174 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 254 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 254 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40610 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2554 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 147 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1540 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36369 мың теңге;
2) шығындар – 41122 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -512 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 512 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 190337 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 38740 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 301 мың теңге;
трансферттер түсімі – 151296мың теңге;
2) шығындар – 190456 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 119 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 119 мың теңге.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40306 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 138 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3199 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32535 мың теңге;
2) шығындар – 40520 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 214 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 214 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 40608 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2482 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 147 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37979тысяч тенге;
2) затраты – 40609 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяча тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –74796 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6206 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 151 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 68439тысяч тенге;
2) затраты – 82751 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7955 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7955 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Новомирского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 32514 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2008 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 458 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30048 тысяч тенге;
2) затраты – 32516 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 тысячи тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Озерновского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 34322 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 979 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 186 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33157тысяч тенге;
2) затраты – 34888 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 214 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 214 мың теңге.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2023-2025 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40608 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2482 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 147 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37979 мың теңге;
2) шығындар – 40609 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 1 мың теңге.";
9- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2023-2025 жылдарға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74796 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6206 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 151 мың теңге;
трансферттертүсімі –68439 мың теңге;
2) шығындар – 82751 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7955 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) –7955мың теңге.";
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2023-2025 жылдарға арналған Новомир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32514 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2008 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 458 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30048 мың теңге;
2) шығындар – 32516мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 2 мың теңге.";
11- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2023-2025 жылдарға арналған Озерный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34322 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 979 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 186 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33157 мың теңге;
2) шығындар – 34888 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 566 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –566 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 49514 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7469 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 126 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41919 тысяч тенге;
2) затраты – 49514 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –равно нулю.".

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 566 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – 566 мың теңге.";
12 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2023-2025 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49514 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7469 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 126 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41919 мың теңге;
2) шығындар – 49514 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – нөлге тең.".

2. Приложения Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата Железинского района Т. Даулетов
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 12 мая 2023 года
№ 24/8
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 28 декабря 2022 года

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 –қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Железин аудандық мәслихатының төрағасы Т. Даулетов
Железин аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 12 мамырдағы
№ 24/8 шешіміне
1-қосымша
Железин аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы