О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2024 – 2026 годы
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2023 года № 48-14-8.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 85078 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16040 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 69038 тысяч тенге;
2) затраты – 87681 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2603 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2603 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2024 № 97-27-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 44008 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13953 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30017 тысяч тенге;
2) затраты – 45340 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1332 тысячи тенге
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1332 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2024 № 97-27-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы– 51336 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8561 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 42775 тысяч тенге;
2) затраты – 54276 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2940 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2940 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2024 № 97-27-8 (вводится в действие с 01.01.2024).

2024 – 2026 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 48-14-8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85078 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 16040 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 69038 мың теңге;
2) шығындар – 87681 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2603 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2603 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 29.11.2024 № 97- 27-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44008 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 13953 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 30017 мың теңге;
2) шығындар – 45340 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1332 мың теңге
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1332 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 29.11.2024 № 97- 27-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51336 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 8561 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 42775 мың теңге;
2) шығындар – 54276 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2940 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2940 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 29.11.2024 № 97- 27-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2024–2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 86670 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3890 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 241 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 82539 тысяч тенге;
2) затраты – 86689 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2024 № 97-27-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2024–2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 354014 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 81013 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 273001 тысяча тенге;
2) затраты – 361945 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7931 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7931 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2024 № 97-27-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Утвердить бюджет Каракудукского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 39534 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2622 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 36912 тысяч тенге;
2) затраты – 39890 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 356 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 356 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2024 № 97-27-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы– 36356 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10680 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25676 тысяч тенге;
2) затраты – 36798 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

4. 2024 – 2026 жылдарға арналған Голубовка ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86670 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 3890 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 241 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 82539 мың теңге;
2) шығындар – 86689 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 29.11.2024 № 97- 27-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2024 – 2026 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 354014 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 81013 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 273001 мың теңге;
2) шығындар – 361945 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7931 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7931 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 29.11.2024 № 97- 27-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2024 – 2026 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39534 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 2622 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 36912 мың теңге;
2) шығындар – 39890 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 356 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 29.11.2024 № 97- 27-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2024 – 2026 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36356 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 10680 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 25676 мың теңге;
2) шығындар – 36798 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

11. Утвердить бюджет Северного сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 30226 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11133 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19073 тысячи тенге;
2) затраты – 31133 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 907 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –907 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2024 № 97-27-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Утвердить бюджет Селетинского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 148058 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1629 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 146429 тысяч тенге;
2) затраты – 148283 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 225 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 225 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2024 № 97-27-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
13. Учесть в бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в общей сумме 360422 тысячи тенге, в том числе:
Агашорынский сельский округ – 14633 тысячи тенге;
Амангельдинский сельский округ – 27360 тысяч тенге;
Байзаковский сельский округ – 25283 тысячи тенге;
село Голубовка – 29826 тысяч тенге;
село Иртышск – 84189 тысяч тенге;
Каракудукский сельский округ – 31192 тысячи тенге;
Коскольский сельский округ – 24808 тысяч тенге;
Кызылжарский сельский округ – 26300 тысяч тенге;
село Майконыр – 26938 тысяч тенге;
Панфиловский сельский округ – 28606 тысяч тенге;
Северный сельский округ – 13263 тысячи тенге;
Селетинский сельский округ – 28024 тысячи тенге.

11. 2024 – 2026 жылдарға арналған Северный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30226 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 11133 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 19073 мың теңге;
2) шығындар – 31133 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 907 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 907 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 29.11.2024 № 97- 27-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2024 – 2026 жылдарға арналған Сілеті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде:
1) кірістер – 148058 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 1629 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 146429 мың теңге;
2) шығындар – 148283 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 225 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 225 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 29.11.2024 № 97- 27-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 2024 жылға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджетінде жалпы сомасы 360422 мың теңге ескерілсін, соның ішінде:
Ағашорын ауылдық округі – 14633 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 27360 мың теңге;
Байзақов ауылдық округі – 25283 мың теңге;
Голубовка ауылы – 29826 мың теңге;
Ертіс ауылы – 84189 мың теңге;
Қарақұдық ауылдық округі – 31192 мың теңге;
Қоскөл ауылдық округі – 24808 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі – 26300 мың теңге;
Майқоңыр ауылы – 26938 мың теңге;
Панфилов ауылдық округі – 28606 мың теңге;
Северный ауылдық округі – 13263 мың теңге;
Сілеті ауылдық округі – 28024 мың теңге.