О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2024 – 2026 годы
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2023 года № 48-14-8.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы– 89273 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23963 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 65310 тысяч тенге;
2) затраты – 90118 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -845 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 845 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 14.08.2024 № 87-24-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 44025 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13472 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 30553 тысячи тенге;
2) затраты – 45299 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1274 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1274 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 14.08.2024 № 87-24-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы– 52227 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9827 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42400 тысяч тенге;
2) затраты – 55167 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2940 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2940 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 14.08.2024 № 87-24-8 (вводится в действие с 01.01.2024).

2024 – 2026 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 48-14-8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89273 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 23963 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 65310 мың теңге;
2) шығындар – 90118 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -845 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 845 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 14.08.2024 № 87-24-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аманкелді ауылдық округінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44025 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 13472 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 30553 мың теңге;
2) шығындар – 45299 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1274 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1274 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 14.08.2024 № 87-24-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Байзақов ауылдық округінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52227 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 9827 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 42400 мың теңге;
2) шығындар – 55167 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2940 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2940 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 14.08.2024 № 87-24-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2024–2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 86659 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3522 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 241 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 82896 тысяч тенге;
2) затраты – 86678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 14.08.2024 № 87-24-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2024–2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 359872 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 78577 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 281295 тысяч тенге;
2) затраты – 367803 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7931 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7931 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 14.08.2024 № 87-24-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Утвердить бюджет Каракудукского сельского округа на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том
числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 41466 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2270 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39196 тысяч тенге;
2) затраты – 41822 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 356 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 356 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 06.03.2024 № 69-19-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы– 36702 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10490 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26212 тысяч тенге;
2) затраты – 37144 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;

4. Голубовка ауылының 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86659 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 3522 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 241 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 82896 мың теңге;
2) шығындар – 86678 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 14.08.2024 № 87-24-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Ертіс ауылының 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 359872 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 78577 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 281295 мың теңге;
2) шығындар – 367803 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7931 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7931 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 14.08.2024 № 87-24-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2024-2026 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41466 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 2270 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 39196 мың теңге;
2) шығындар – 41822 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 356 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 06.03.2024 № 69-19-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Қоскөл ауылдық округінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36702 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 10490 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 26212 мың теңге;
2) шығындар – 37144 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

11. Утвердить бюджет Северного сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 80030 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19578 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60432 тысячи тенге;
2) затраты – 80937 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 907 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –907 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 14.08.2024 № 87-24-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Утвердить бюджет Селетинского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 156663 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления –1157 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 155506 тысяч тенге;
2) затраты – 156888 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 225 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 225 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 06.03.2024 № 69-19-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
13. Учесть в бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в общей сумме 360422 тысячи тенге, в том числе:
Агашорынский сельский округ – 14633 тысячи тенге;
Амангельдинский сельский округ – 27360 тысяч тенге;
Байзаковский сельский округ – 25283 тысячи тенге;
село Голубовка – 29826 тысяч тенге;
село Иртышск – 84189 тысяч тенге;
Каракудукский сельский округ – 31192 тысячи тенге;
Коскольский сельский округ – 24808 тысяч тенге;
Кызылжарский сельский округ – 26300 тысяч тенге;
село Майконыр – 26938 тысяч тенге;
Панфиловский сельский округ – 28606 тысяч тенге;
Северный сельский округ – 13263 тысячи тенге;
Селетинский сельский округ – 28024 тысячи тенге.

11. 2024 – 2026 жылдарға арналған Северный ауылдық округтің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 80030 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 19578 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 60432 мың теңге;
2) шығындар – 80937 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 907 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 907 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 14.08.2024 № 87-24-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2024-2026 жылдарға арналған Сілеті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 156663 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 1157 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 155506 мың теңге;
2) шығындар – 156888 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 225 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 225 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 06.03.2024 № 69-19-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 2024 жылға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджетінде жалпы сомасы 360422 мың теңге ескерілсін, соның ішінде:
Ағашорын ауылдық округі – 14633 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 27360 мың теңге;
Байзақов ауылдық округі – 25283 мың теңге;
Голубовка ауылы – 29826 мың теңге;
Ертіс ауылы – 84189 мың теңге;
Қарақұдық ауылдық округі – 31192 мың теңге;
Қоскөл ауылдық округі – 24808 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі – 26300 мың теңге;
Майқоңыр ауылы – 26938 мың теңге;
Панфилов ауылдық округі – 28606 мың теңге;
Северный ауылдық округі – 13263 мың теңге;
Сілеті ауылдық округі – 28024 мың теңге.