О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2024 – 2026 годы
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2023 года № 48-14-8.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы– 87571 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23963 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 63608 тысяч тенге;
2) затраты – 88416 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -845 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 845 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 06.03.2024 № 69-19-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 39785 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9478 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30307 тысяч тенге;
2) затраты – 41059 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1274 тысячи тенге
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1274 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 06.03.2024 № 69-19-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 60262 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9827 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50435 тысяч тенге;
2) затраты – 63202 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2940 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2940 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 06.03.2024 № 69-19-8 (вводится в действие с 01.01.2024).

2024 – 2026 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 48-14-8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 87571 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 23963 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 63608 мың теңге;
2) шығындар – 88416 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -845 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 845 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 06.03.2024 № 69-19-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39785 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 9478 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 30307 мың теңге;
2) шығындар – 41059 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1274 мың теңге
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1274 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 06.03.2024 № 69-19-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –60262 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 9827 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 50435 мың теңге;
2) шығындар – 63202 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2940 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2940 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 06.03.2024 № 69-19-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2024–2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 86020 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –3481 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 82539 тысяч тенге;
2) затраты – 86039 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 06.03.2024 № 69-19-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2024–2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 347821 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 62809 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 285012 тысяч тенге;
2) затраты – 355752 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7931 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7931 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 06.03.2024 № 69-19-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Утвердить бюджет Каракудукского сельского округа на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том
числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 41466 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2270 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39196 тысяч тенге;
2) затраты – 41822 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 356 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 356 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 06.03.2024 № 69-19-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы– 37469 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10215 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27254 тысячи тенге;
2) затраты – 37911 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

4. 2024-2026 жылдарға арналған Голубовка ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86020 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 3481 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 82539 мың теңге;
2) шығындар – 86039 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 06.03.2024 № 69-19-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2024-2026 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 347821 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 62809 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 285012 мың теңге;
2) шығындар – 355752 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7931 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7931 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 06.03.2024 № 69-19-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2024-2026 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41466 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 2270 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 39196 мың теңге;
2) шығындар – 41822 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 356 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 06.03.2024 № 69-19-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2024-2026 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37469 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 10215 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 27254 мың теңге;
2) шығындар – 37911 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

1) доходы – 79494 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19598 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59896 тысяч тенге;
2) затраты – 80401 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 907 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 907 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 06.03.2024 № 69-19-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Утвердить бюджет Селетинского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 156663 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления –1157 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 155506 тысяч тенге;
2) затраты – 156888 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 225 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 225 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 06.03.2024 № 69-19-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
13. Учесть в бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2024 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в общей сумме 360422 тысячи тенге, в том числе:
Агашорынский сельский округ – 14633 тысячи тенге;
Амангельдинский сельский округ – 27360 тысяч тенге;
Байзаковский сельский округ – 25283 тысячи тенге;
село Голубовка – 29826 тысяч тенге;
село Иртышск – 84189 тысяч тенге;
Каракудукский сельский округ – 31192 тысячи тенге;
Коскольский сельский округ – 24808 тысяч тенге;
Кызылжарский сельский округ – 26300 тысяч тенге;
село Майконыр – 26938 тысяч тенге;
Панфиловский сельский округ – 28606 тысяч тенге;
Северный сельский округ – 13263 тысячи тенге;
Селетинский сельский округ – 28024 тысячи тенге.

1) кірістер – 79494 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 19598 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 59896 мың теңге;
2) шығындар – 80401 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 907 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 907 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 06.03.2024 № 69-19-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2024-2026 жылдарға арналған Сілеті ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 156663 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 1157 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 155506 мың теңге;
2) шығындар – 156888 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 225 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 225 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда – Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 06.03.2024 № 69-19-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. Аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 2024 жылға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджетінде жалпы сомасы 360422 мың теңге ескерілсін, соның ішінде:
Ағашорын ауылдық округі – 14633 мың теңге;
Аманкелді ауылдық округі – 27360 мың теңге;
Байзақов ауылдық округі – 25283 мың теңге;
Голубовка ауылы – 29826 мың теңге;
Ертіс ауылы – 84189 мың теңге;
Қарақұдық ауылдық округі – 31192 мың теңге;
Қоскөл ауылдық округі – 24808 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі – 26300 мың теңге;
Майқоңыр ауылы – 26938 мың теңге;
Панфилов ауылдық округі – 28606 мың теңге;
Северный ауылдық округі – 13263 мың теңге;
Сілеті ауылдық округі – 28024 мың теңге.