Тереңкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/34 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 қарашадағы № 1/9 шешімі
Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Тереңкөл ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 1/34 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 175939 болып тіркелген), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Байқоныс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 355 696 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 783 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 77 мың теңге;
трансферттер түсімі – 352 836 мың теңге;
2) шығындар – 355 706 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Береговое ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 874 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 089 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47 715 мың теңге;
2) шығындар – 56 303 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 429 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 429 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023-2025 жылдарға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 393 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 806 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 470 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62 117 мың теңге;
2) шығындар – 70 723 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 330 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 330 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата района Тереңкөл от 26 декабря 2022 года № 1/34 "О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2023-2025 годы"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 8 ноября 2023 года № 1/9
Маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов района Тереңкөл на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 1/34 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 175939), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Байконысского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 355 696 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 783 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 77 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 352 836 тысяч тенге;
2) затраты – 355 706 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Берегового сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 874 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 089 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 715 тысяч тенге;
2) затраты – 56 303 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 429 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 429 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 393 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 806 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 470 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 117 тысяч тенге;
2) затраты – 70 723 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 330 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 330 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:

"4. 2023-2025 жылдарға арналған Верненка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 446 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 652 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 222 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 502 мың теңге;
2) шығындар – 35 910 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 464 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023-2025 жылдарға арналған Воскресенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 258 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 601 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64 647 мың теңге;
2) шығындар – 71 777 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 519 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 519 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023-2025 жылдарға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 269 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 159 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 106 мың теңге;
трансферттер түсімі – 65 004 мың теңге;
2) шығындар – 67 270 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2023-2025 жылдарға арналған Ивановка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 806 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 923 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 156 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 727 мың теңге;
2) шығындар – 39 839 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

"4. Утвердить бюджет Верненского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 446 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 652 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 70 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 222 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 30 502 тысячи тенге;
2) затраты – 35 910 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 464 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 464 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Воскресенского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 258 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 601 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 647 тысяч тенге;
2) затраты – 71 777 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 519 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 519 тысяч тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Жанакурлысского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 269 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 159 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 106 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 65 004 тысячи тенге;
2) затраты – 67 270 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяча тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Ивановского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 806 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 923 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 156 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 727 тысяч тенге;
2) затраты – 39 839 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 33 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2023-2025 жылдарға арналған Калиновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 537 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 072 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 98 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 227мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 140 мың теңге;
2) шығындар – 38 113 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 576 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 576 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2023-2025 жылдарға арналған Октябрь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 975 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 519 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53 456 мың теңге;
2) шығындар – 62 297 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 322 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 322 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2023-2025 жылдарға арналған Песчан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 813 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 547 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 445 мың теңге;
трансферттер түсімі – 93 819 мың теңге;
2) шығындар – 112 004 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 191 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 191 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2023-2025 жылдарға арналған Тереңкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 154 601 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 65 119 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 33 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 тысячи тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Калиновского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 537 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 072 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 98 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 227 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 140 тысяч тенге;
2) затраты – 38 113 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 576 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 576 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 975 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 519 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 456 тысяч тенге;
2) затраты – 62 297 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 322 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 322 тысячи тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Песчанского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 813 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 547 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 445 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93 819 тысяч тенге;
2) затраты – 112 004 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 191 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 191 тысяча тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Теренкольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 154 601 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 65 119 тысяч тенге;

салықтық емес түсімдер – 4 264 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 285 мың теңге;
трансферттер түсімі – 75 933 мың теңге;
2) шығындар – 161 959 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 358 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 358 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2023-2025 жылдарға арналған Федоровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 691 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 997 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 614 мың теңге;
2) шығындар – 37 418 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 727 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 727 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 14-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2023 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
304 684 мың теңге – "Ауыл – Ел бесігі" жобасының шеңберінде ауылдық елді мекендердің инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды іске асыруға;
37 969 мың теңге – ауылдық елді мекендерді абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге;
20 262 мың теңге – ауылдық елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға;
50 917 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарына, көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
34 349 мың теңге – мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына;
2 618 мың теңге – мемлекеттік мекемелердің күрделі шығыстарына;
3 327 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығыстарына;
7 970 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығыстарына;
5 108 мың теңге – тарифтің ұлғаюына байланысты электр энергиясын төлеуге.";

неналоговые поступления – 4 264 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 285 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75 933 тысячи тенге;
2) затраты – 161 959 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 358 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 358 тысяч тенге.";
пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 691 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 997 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 614 тысяч тенге;
2) затраты – 37 418 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 727 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 727 тысяч тенге.";
пункт 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"14. Учесть целевые текущие трансферты на 2023 год в бюджете сельских округов в следующих размерах:
304 684 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
37 969 тысяч тенге – на проведение работ по благоустройству сельских населенных пунктов;
20 262 тысячи тенге – на освещение улиц сельских населенных пунктов;
50 917 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог, улиц населенных пунктов;
34 349 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных органов;
2 618 тысяч тенге – на капитальные расходы государственных учреждений;
3 327 тысяч тенге – на обеспечения функционирования автомобильных дорог сельских населенных пунктов;
7 970 тысяч тенге – на текущие расходы государственных органов;
5 108 тысяч тенге – на оплату электроэнергии, в связи с увеличением тарифа.";

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Габидулин
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
8 қарашадағы № 1/9
шешіміне 1-қосымша
Тереңкөл аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
"26" желтоқсандағы

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Тереңкөл Р. Габидулин
Приложение 1
к решению маслихата
района Тереңкөл от
8 ноября 2023 года № 1/9
Приложение 1
к решению маслихата
района Тереңкөл от
"26" декабря 2022 года