Тереңкөл ауданы Тереңкөл ауылдық округі Тереңкөл ауылының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы Тереңкөл ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 21 тамыздағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Тереңкөл ауылдық округі Тереңкөл ауылы халқының пікірін ескере отырып және 2023 жылғы 30 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Тереңкөл ауданы Тереңкөл ауылдық округі Тереңкөл ауылының келесі көшелері:
"Дружба" көшесі "Қатша Оспанова" көшесі болып;
"Северная" көшесі "Тілектес Садықов" көшесі болып;
"Титов" көшесі "Ілияс Жанқарин" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл ауылдық округінің әкімі Р. Айтмагамбетов

О переименовании улиц села Теренколь Теренкольского сельского округа района Тереңкөл
Решение акима Теренкольского сельского округа района Тереңкөл Павлодарской области от 21 августа 2023 года № 1
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Теренколь Теренкольского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 30 мая 2023 года РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Теренколь Теренкольского сельского округа района Тереңкөл:
улицу "Дружба" на улицу "Қатша Оспанова";
улицу "Северная" на улицу "Тілектес Садықов";
улицу "Титова" на улицу "Ілияс Жанқарин".
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Теренкольского сельского округа Р. Айтмагамбетов