Тереңкөл ауданы Октябрь ауылдық округі Октябрь ауылының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы Октябрь ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 29 қыркүйектегі № 1-04/02 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Октябрь ауылдық округі Октябрь ауылы халқының пікірін ескере отырып және 2023 жылғы 30 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Тереңкөл ауданы Октябрь ауылдық округінің Октябрь ауылындағы "30 лет Победы" көшесі "Жеңіс" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Октябрь ауылдық округінің әкімі А. Мукурова

О переименовании улицы села Октябрьское Октябрьского сельского округа района Тереңкөл
Решение акима Октябрьского сельского округа района Тереңкөл Павлодарской области от 29 сентября 2023 года № 1-04/02
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Октябрьское Октябрьского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 30 мая 2023 года РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Октябрьское Октябрьского сельского округа района Тереңкөл улицу "30 лет Победы" на улицу "Жеңіс".
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Октябрьского сельского округа А. Мукурова