О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Аққулы
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 16 ноября 2023 года № 52/11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Аққулы согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Аққулы А. Касымова
Приложение
к решению маслихата
района Аққулы
от 16 ноября 2023 года
№ 52/11
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата района Аққулы
1. Решение маслихата района Аққулы от 15 ноября 2022 года №110/22 "О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 20 октября 2020 года № 279/57 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории сельского округа Аққулы района Аққулы";
2. Решение маслихата района Аққулы от 15 ноября 2022 года №111/22 "О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 24 июля 2020 года № 263/55 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Баймульдинского сельского округа района Аққулы";
3. Решение маслихата района Аққулы от 15 ноября 2022 года №112/22 "О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 24 июля 2020 года № 264/55 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Жамбылского сельского округа района Аққулы";
4. Решение маслихата района Аққулы от 15 ноября 2022 года №113/22 "О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 7 августа 2020 года № 275/56 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории сельского округа Қарақала района Аққулы";
5. Решение маслихата района Аққулы от 15 ноября 2022 года №114/22 "О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 20 октября 2020 года № 280/57 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Кызылагашского сельского округа района Аққулы";

Аққулы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 қарашадағы № 52/11 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Аққулы аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының төрағасы А. Қасымова
Аққулы аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
16 қарашадағы
№ 52/11 шешіміне
қосымша
Аққулы аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы "Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қазандағы "Аққулы ауданы Аққулы ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 279/57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 110/22 шешімі;
2. Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы "Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі "Аққулы ауданы Баймолдин ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 263/55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 111/22 шешімі;
3. Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы "Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі "Аққулы ауданы Жамбыл ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 264/55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 112/22 шешімі;
4. Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы "Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 тамыздағы "Аққулы ауданы Қарақала ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 275/56 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 113/22 шешімі;
5. Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы "Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қазандағы "Аққулы ауданы Қызылағаш ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 280/57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 114/22 шешімі;

6. Решение маслихата района Аққулы от 15 ноября 2022 года №115/22 "О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 24 июля 2020 года № 265/55 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Майкарагайского сельского округа района Аққулы";
7. Решение маслихата района Аққулы от 15 ноября 2022 года №116/22 "О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 24 июля 2020 года № 266/55 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Малыбайского сельского округа района Аққулы";
8. Решение маслихата района Аққулы от 15 ноября 2022 года №117/22 "О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 24 июля 2020 года № 267/55 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Шакинского сельского округа района Аққулы";
9. Решение маслихата района Аққулы от 15 ноября 2022 года №118/22 "О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 24 июля 2020 года № 268/55 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Шарбактинского сельского округа района Аққулы";
10. Решение маслихата района Аққулы от 15 ноября 2022 года №119/22 "О внесении изменений в решение маслихата района Аққулы от 24 июля 2020 года № 269/55 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества на территории Ямышевского сельского округа района Аққулы".

6. Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы "Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі "Аққулы ауданы Майқарағай ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 265/55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 115/22 шешімі;
7. Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы "Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі "Аққулы ауданы Малыбай ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 266/55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 116/22 шешімі;
8. Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы "Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі "Аққулы аудады Шақа ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 267/55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 117/22 шешімі;
9. Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы "Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі "Аққулы ауданы Шарбақты ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 268/55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 118/22 шешімі;
10. Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы "Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 шілдедегі "Аққулы ауданы Ямышев ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің тәртібін бекіту және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің санын айқындау туралы" № 269/55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 119/22 шешімі.