Аққулы ауданы Ямышев ауылдық округінің Ямышево ауылындағы кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы Ямышев ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 9 қарашадағы № 1-03/7 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабының 2 - тармағына, Ямышев ауылдық округі Ямышево ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2023 жылғы 30 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ямышев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ямышев ауылдық округінің Ямышево ауылындағы келесі көшелері:
"Киров" көшесі "Григорий Потанин" көшесі;
"Советов" көшесі "Қайрат Рысқұлбеков" көшесі;
"Молодежная" көшесі "Александр Затаевич" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққулы ауданы Ямышев ауылдық округінің әкімі Б. Рахметова

О переименовании некоторых улиц села Ямышево Ямышевского сельского округа района Аққулы
Решение акима Ямышевского сельского округа района Аққулы Павлодарской области от 9 ноября 2023 года № 1-03/7
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села Ямышево Ямышевского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 30 мая 2023 года, аким Ямышевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Ямышево Ямышевского сельского округа:
улицу "Кирова" на улицу "Григорий Потанин";
улицу "Советова" на улицу "Қайрат Рысқұлбеков"
улицу "Молодежная" на улицу "Александр Затаевич".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ямышевского сельского округа района Аққулы Б. Рахметова