Аққулы ауданы Аққулы ауылдық округінің Аққулы ауылындағы кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы Аққулы ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 9 қарашадағы № 1-03/6 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабының 2 - тармағына, Аққулы ауылдық округі Аққулы ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2023 жылғы 30 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Аққулы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққулы ауылдық округінің Аққулы ауылындағы келесі көшелері:
"Космонавтов" көшесі "Бекмұрат Уахатов" көшесі;
"Мелиораторов" көшесі "Шаймардан Бастемиев" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққулы ауданы Аққулы ауылдық округінің әкімі К. Жиеналин

О переименовании некоторых улиц села Аққулы сельского округа Аққулы района Аққулы
Решение акима сельского округа Аққулы района Аққулы Павлодарской области от 9 ноября 2023 года № 1-03/6
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села Аққулы сельского округа Аққулы и на основании заключения областной ономастической комиссии от 30 мая 2023 года, аким сельского округа Аққулы РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Аққулы сельского округа Аққулы:
улицу "Космонавтов" на улицу "Бекмұрат Уахатов";
улицу "Мелиораторов" на улицу "Шаймардан Бастемиев".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Аққулы района Аққулы К. Жиеналин