О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 1/23 "О Майском районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 18 мая 2023 года № 1/3
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 1/23 "О Майском районном бюджете на 2023-2025 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Майский районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 4245887 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1185052 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12425 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3043110 тысяч тенге;
2) затраты – 4360340 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25855 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 67275 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41420 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -140308 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 140308 тысяч тенге.
2) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:

Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" № 1/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 18 мамырдағы № 1/3 шешімі
Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 1/23 "2023-2025 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4245887 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1185052 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12425 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 5300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3043110 мың теңге;
2) шығындар – 4360340 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25855 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 67275 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41420 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -140308 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 140308 мың теңге.
2) көрсетілген шешімнің 7- тармағы келесі редакцияда жазылсын: