О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 1/23 "О Майском районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2023 года № 1/6
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 23 декабря 2022 года №1/23 "О Майском районном бюджете на 2023-2025 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Майский районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 4037947 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1156489 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 84577 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6133 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2790748 тысяч тенге;
2) затраты – 4152400 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25855 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 67275 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41420 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -140308 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 140308 тысяч тенге.
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить на 2023 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 19470 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы "2023-2025 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" № 1/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 1/6 шешімі
Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 1/23 "2023-2025 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4037947 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1156489 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84577 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 6133 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2790748 мың теңге;
2) шығындар – 4152400 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25855 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 67275 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41420 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -140308 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 140308 мың теңге.
2) көрсетілген шешімнің 2- тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 19470 мың теңге сомасында бекітілсін."
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.